logotyp
Login

DETOXIKACE ORGANISMU

Co je to detoxikace?

Detoxikace je souhrn postupů, jak naše tělo zbavit parazitů, virů, bakterií a toxických látek.
Naše tělo přijímá mnoho látek, které se usazují v našich orgánech a tkáních. Do našeho těla se dostávají hlavně díky vzduchu, jídlu a vodě.
V dnešní době se většina z nás potýká se stresem, konzumuje nezdravé potraviny, které náš organismus nepotřebuje a díky tomu se čas od času u každého objeví průjem, zácpa nebo nadýmání způsobené překyselením organismu.

Kdy je dobré provést detoxikaci?

Lidé si mnohokrát ani neuvědomují, že mají nějaké obtíže. Pokud se nadměrná přítomnost toxinů v těle ignoruje, mohou být pro naše tělo velmi nebezpečné. Je nesmírně důležité čas od času své tělo detoxikovat.

Možné příznaky jsou například:
- častá únava (detoxikace organismu vám pomůže zbavit tělo škodlivých látek, které vám berou energii)
- chronická zácpa nebo průjem (pokud jste se nestravovali úplně správně, tak se během let ve vašich střevech nahromadilo množství odpadu)
- časté bolesti hlavy bez zjevné příčiny
- nadváha/problém zhubnout
- nespavost
- kožní problémy

NADVÁHA

Snažíte se upravit stravu a zařadit více pohybu aby jste dali nějaké to kilo dolů a ono to nejde tak jak jste chtěli? Pokud je vaše tělo plné toxických látek, nepůjde to tak lehce. Ty totiž brání tělu vstřebávat vitamíny a minerální látky.
Detoxikace organismu tělo zbaví odpadu a připraví půdu pro zdravé hubnutí a aktivní životní styl.

KOŽNÍ PROBLÉMY

Pokud máme zanesený organismus, většinou se to první projeví na kůži. Toxických látek se totiž zbavujeme mimo jiné i potem. Pokožka může být více suchá nebo naopak moc mastná, může se objevit vyrážka. Pokud se vyrážka na kůži objeví a nic na ni nezabírá, dává nám tělo jasně najevo, že je třeba ho vyčistit.

POZOR: při detoxikaci se může stav pokožky zhoršit, ale při ukončení detoxikace by kožní problémy měly pozvolna ustupovat.

VLIV DETOXIKACE NA ORGANISMUS

- zlepšení ekzémů a lupénky
-
 zmírnění nebo odstranění gynekologických problémů, migrén a bolesti hlavy
- zlepšení imunity
- odstranění únavy
- odlehčení trávení
- očištění střev a zlepšení vyprazdňování 

DRUHY DETOXIKACE

Každodenní pravidelná
očista:

- dostatečný pitný režim (min. 2-3 litry neslazených tekutin - ideálně voda)
- dostatečné množství syrové zeleniny
- dostatečný příjem vlákniny
- vyřazení cukru, smažených jídel, bílé mouky, uzenin a alkoholu

Očista pomocí antioxidantů a bylinek:
- čaje (zelené, bylinkové, ...)
- bylinky
- potravinové doplňky

Týdenní detoxikace:
- vynechání potravin, které naše trávení nadměrně zatěžují: maso, mléko, mléčné výrobky, lepek, cukr, káva, alkohol, smažená jídla, instantní a konzervovaná jídla.

Detoxikační kůry:
- skutečný detox trvající 3-7 dní, kdy tělu dodáváme minimum potravin a necháme ho spustit čistící procesy. Jídelníček se skládá jen z ovocných a zeleninových šťáv.

Spolu s vyváženou stravou je pro náš organismus důležitý pohyb. Začneme-li pravidelně sportovat, odměnou pro nás bude nejen lepší psychika, snížení tělesné hmotnosti, ale i kvalitnější trávení a lepší spánek.

S detoxikací Vám pomůže i český přístroj Niode Qantero, se kterým pracujeme u nás v AM studiu na Praze 9.

Zpět na hlavní výpis

 Jablonecká 724/6
Praha 9 - Prosek
190 00

Alena Kozlerová
Terapeutické masáže, Kineziotaping, Niode Qantero

IČ: 04641752
TEL: +420 605 205 313
EMAIL: amstudio@volny.cz

---------------------------------

Regína Špírková
Relaxační a hloubkové masáže, baňkování

IČ: 08472751
TEL:  +420 605 578 419
EMAIL: info@reginaspirkova.cz
WEB:
www.reginaspirkova.cz

Partneři,doporučené odkazy

Výživa a fitness

obrázek

Spokojený domov

obrázek

Novinky

Niode Qantero

Do konce června jsou všechny termíny na ošetření přístrojem obsazené!!!

Dárkové poukazy

Od 1.3.2023 lze zakoupit dárkové poukazy pouze k masérce Regíně!

Naši klienti

obrázek

Elena A.

15.4.2023

Přišla jsem s ukrutnými bolestmi zad. Zřejmě ztuhlé svaly a nervová bolest vystřelující až do nohy. Paní Alena ví co dělá a kam sáhnout. Hned našla zdroj bolesti. Nejen, že bolest zad je pryč, ale i nervová bolest, která mi...

Andrea W.

24.10.2021

U paní Alenky jsem byla poprvé koncem srpna... V dubnu jsem byla na operaci s levým ramenem... Pooperační stav byl docela dobrý, měla jsem radost, že operace pomohla.... Bohužel, pak jsem začala chodit na rehabilitaci a dopadlo to tak, že jsem levou ruku nezvedla, neučesala jsem se, natož abych se mohla obléknout... Bolesti jsem měla i v noci.. Na rehabilitaci nikoho nezajímalo, že mám silné bolesti... Byla jsem zoufalá a tak jsem začala hledat...
Našla jsem si paní Alenku a jsem za to nesmírně vděčná...

Katka Š.

18.10.2021

Prodělala jsem Bellovu obrnu tváře (paréza lícního nervu) a nemohla jsem najít lepší místo, než je AM studio. Pro mě je to citlivá záležitost, ale v tomto studiu se člověk cítí skvěle a co hlavně - pomohou od problémů!

Monika K.

16.10.2020

Moc ráda chodím pravidelně na masáže k paní Aleně, protože se po nich cítím úžasně, uvolněná, nabitá energií. Naposledy jsem měla problémy se zápěstím, po dvou návštěvách u paní Aleny bolest odezněla. Je úplná kouzelnice, která své práci opravdu rozumí, dělá ji s láskou, o čemž svědčí i příjemné prostředí studia.

Lenka V.

16.9.2020

Moje první zkušenost s masáží byla u paní Alenky a neměnila bych. Pokaždé mi pomohla s bolestí zad. Je to opravdu člověk na pravém místě. Vždy usměvavá, příjemná a hlavně je vidět, že paní Alenku práce moc baví. ...

Diana P.

12.10.2019

K pani Alenke som začala chodiť na prístroj Niode. Veľmi oceňujem jej priateľský prístup a hlavne to že uprednostňuje kvalitu pred kvantitou, čo je v dnešnej dobe vzácne. Svoju prácu robí poctivo a aj keď ma občas vytrápi bolestivou hĺbkovou masážou, vždy sa k nej teším. Absolvovala som ...

Hana D.

29.6.2019

Příjemné prostředí, kde není problém vzít ani dítě, jelikož tam jsou na děti připraveni - hračky, bezlepkové sušenky, ovoce :-) Dcera se vždy moc těšila :-) Podstoupila jsem zde zatím 12 ošetření přístrojem Niode Qantero, samozřejmě jsem se snažila také dodržovat...

Markéta N.

6.4.2018

Alenkou provedené ošetření Reboxem a k tomu lymfotaping na stehenní sval po úraze na lyžích hojení opravdu hodně pomáhají. Navíc ukázka masáže a uvolnění zad mne...
Facebook AM STudio
Instagram AM STudio
AM Studio - masážní studio Praha 9, kosmetické služby, ošetření přístrojem Niode Qantero
Facebook AM STudio
Instagram AM STudio

Created by © 2016 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign