logotyp
Login

MANUÁLNÍ FACELIFTING (masáž obličeje)

MANUÁLNÍ FACELIFTING (masáž obličeje)Manuální lifting obličeje je nová metoda, která dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření jsou vidět účinky - vrásky se vyhladí, pleť se zregeneruje a napne, obličej se rozzáří.

Jedná se o kosmeticko-regenerační masáž s velmi jemnou technikou šetrnou k pokožce. Tato masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. 

Tato metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku!

Jak tato masáž funguje:
Nejrychlejším efektem, který se dostavuje hned při prvních dotecích, je velice příjemné uvolnění, které tiší kožní nervová zakončení. Masáž povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, což zlepšuje přirozenou výživu pleti, stejně jako její samočistící procesy - barva kůže je zdravější, pleť může lépe dýchat a odpadní látky, včetně kyseliny mléčné, která je zodpovědná za svalovou únavu, se odplavují rychleji. Díky urychlení tkáňového metabolismu dochází také k úbytku podkožního tuku. Masáž mimických svalů také zmírňuje únavu a blahodárně působí na nervovou soustavu a imunitní systém.

Účinky:
 • vyhlazená pokožka
 • zpomalení stárnutí pleti
 • zvýšení pružnosti kůže
 • zabránění vzniku vrásek
 • zlepšení prokrvení kůže (lepší barva pleti)
 • zmírnění kruhů pod očima
 • úbytek podkožního tuku
 • snížení napětí v obličeji
 • odstranění stresu
Kontraindikace:
 • porucha štítné žlázy
 • epilepsie
 • akutní bolest hlavy
 • zánětlivá onemocnění
 • probíhající zánět obličejových nervů (zánět zubů, očí, dutin, uší)
 • nádorové onemocnění
 • užívání antibiotik a ještě 3 týdny po dobrání léků
 • botox (6 měsíců)
 • mezoterapie (3 měsíce)

Tato metoda je velice šetrná a je vhodná pro všechny typy pleti. Absolvovat ji mohou jak ženy tak muži. U mužů je před procedurou potřeba hladké oholení.
V den liftingu nedoporučujeme žádnou jinou proceduru obličeje a je vhodné zvýšit příjem tekutin.

CENA:
60 minut         1.000,- Kč

------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMBINACE MANUÁLNÍ FACELIFTIG + PŘÍSTROJOVÉ OŠETŘENÍ PLETI S NIODE QANTERO

Při kombinaci těchto dvou technik jsou VÝSLEDKY OBROVSKÉ!!!


Průběh ošetření je následující: 60 minut manuální facelifting a 30 minut přístrojové ošetření s Niode.


A v čem je toto ošetření výjimečné?

Při manuálním faceliftingu dochází k prokrveníuvolnění stažených svalů v obličejimasáž povzbuzuje krevní oběh, což zlepšuje přirozenou výživu pleti.
Při ošetření pleti s Niode dochází k redukci středních vrásek a k odstranění drobných vrásek. Dále dochází k napnutí pokožky obličeje, k uvolnění ucpaných potních kanálků a celkovému oživení a prozáření tváře. Přístroj Niode dokáže stáhnout otevřené póry, pomáhá odstranit otoky a tmavé kruhy pod očima.

Při samotných ošetřeních se doporučuje zopakovat proceduru alespoň 6x.
Tato jedinečná kombinace tento proces urychlí a tudíž zkrátí počet ošetření. Okamžité viditelné výsledky přetrvávají i do druhého dne!


CENA:
90 minut      1.500,- Kč   


Zpět na hlavní výpis

 Jablonecká 724/6
Praha 9 - Prosek
190 00

Alena Kozlerová
Terapeutické masáže, Kineziotaping, Niode Qantero

IČ: 04641752
TEL: +420 605 205 313
EMAIL: amstudio@volny.cz

---------------------------------

Regína Špírková
Relaxační a hloubkové masáže, baňkování

IČ: 08472751
TEL:  +420 605 578 419
EMAIL: info@reginaspirkova.cz
WEB:
www.reginaspirkova.cz

Partneři,doporučené odkazy

Výživa a fitness

obrázek

Spokojený domov

obrázek

Novinky

Niode Qantero

OPĚT SE MŮŽETE OBJEDNÁVAT NA OŠETŘENÍ S PŘÍSTROJEM NIODE QANTERO!!!

Naši klienti

obrázek

Elena A.

15.4.2023

Přišla jsem s ukrutnými bolestmi zad. Zřejmě ztuhlé svaly a nervová bolest vystřelující až do nohy. Paní Alena ví co dělá a kam sáhnout. Hned našla zdroj bolesti. Nejen, že bolest zad je pryč, ale i nervová bolest, která mi...

Andrea W.

24.10.2021

U paní Alenky jsem byla poprvé koncem srpna... V dubnu jsem byla na operaci s levým ramenem... Pooperační stav byl docela dobrý, měla jsem radost, že operace pomohla.... Bohužel, pak jsem začala chodit na rehabilitaci a dopadlo to tak, že jsem levou ruku nezvedla, neučesala jsem se, natož abych se mohla obléknout... Bolesti jsem měla i v noci.. Na rehabilitaci nikoho nezajímalo, že mám silné bolesti... Byla jsem zoufalá a tak jsem začala hledat...
Našla jsem si paní Alenku a jsem za to nesmírně vděčná...

Katka Š.

18.10.2021

Prodělala jsem Bellovu obrnu tváře (paréza lícního nervu) a nemohla jsem najít lepší místo, než je AM studio. Pro mě je to citlivá záležitost, ale v tomto studiu se člověk cítí skvěle a co hlavně - pomohou od problémů!

Monika K.

16.10.2020

Moc ráda chodím pravidelně na masáže k paní Aleně, protože se po nich cítím úžasně, uvolněná, nabitá energií. Naposledy jsem měla problémy se zápěstím, po dvou návštěvách u paní Aleny bolest odezněla. Je úplná kouzelnice, která své práci opravdu rozumí, dělá ji s láskou, o čemž svědčí i příjemné prostředí studia.

Lenka V.

16.9.2020

Moje první zkušenost s masáží byla u paní Alenky a neměnila bych. Pokaždé mi pomohla s bolestí zad. Je to opravdu člověk na pravém místě. Vždy usměvavá, příjemná a hlavně je vidět, že paní Alenku práce moc baví. ...

Diana P.

12.10.2019

K pani Alenke som začala chodiť na prístroj Niode. Veľmi oceňujem jej priateľský prístup a hlavne to že uprednostňuje kvalitu pred kvantitou, čo je v dnešnej dobe vzácne. Svoju prácu robí poctivo a aj keď ma občas vytrápi bolestivou hĺbkovou masážou, vždy sa k nej teším. Absolvovala som ...

Hana D.

29.6.2019

Příjemné prostředí, kde není problém vzít ani dítě, jelikož tam jsou na děti připraveni - hračky, bezlepkové sušenky, ovoce :-) Dcera se vždy moc těšila :-) Podstoupila jsem zde zatím 12 ošetření přístrojem Niode Qantero, samozřejmě jsem se snažila také dodržovat...

Markéta N.

6.4.2018

Alenkou provedené ošetření Reboxem a k tomu lymfotaping na stehenní sval po úraze na lyžích hojení opravdu hodně pomáhají. Navíc ukázka masáže a uvolnění zad mne...
Facebook AM STudio
Instagram AM STudio
AM Studio - masážní studio Praha 9, kosmetické služby, ošetření přístrojem Niode Qantero
Facebook AM STudio
Instagram AM STudio

Created by © 2016 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign