Login

Aktuality

DOVOLENÁ
17.1. -
31.1.2020

V době dovolené přijímáme objednávky na masáž a kosmetiku pouze emailem!22.12.2019

Všem našim klientům bychom chtěli moc poděkovat za jejich přízeň! Vážíme si toho, že jste si našli cestu zrovna k nám a stále se vracíte. Doufáme, že se budeme potkávat i nadále.

Přejeme Vám krásné a klidné vánoční svátky v kruhu těch, které máte nejraději a mnoho štěstí, zdraví a splněných přání v novém roce 2020!

AM - studio

27.11.2019


Dáreček ke kosmetickému ošetření

Od 2.12. až do Vánoc ke každému kosmetickému ošetření dostanete dáreček (vzorečky krémů + liftingová oční maska). Říkali jsme, že Vás budeme obdarovávat až do Vánoc! 
5.11.2019
Ayurvédský balzám - Dárek od nás

Po celý říjen naši klienti dostávali od nás ke každé masáži dárek - tepelný polštářek. Jsme rádi, že jsme vám udělali radost. Tím ale nekončíme. Protože jsme velmi rádi za vaši přízeň, budeme vás obdarovávat až do konce roku.
Po celý listopad od nás ke každé masáži dostanete jako dárek "Ayurvédský balzám - Siddhalepa". Tento balzám jsme Vám přivezli přímo ze SRÍ LANKY!
Ayurvédský balzám pomáhá při bolestech hlavy, kloubů, svalů a při revmatických potížích. Zároveň je vhodný i při nachlazení. Tento balzám již dlouho používáme při masáži na bolavá místa.
 
Těšíme se na Vás!

1.11.2019
Thajský inhalátor

Trápí Vás nachlazení? Bolest v krku nebo máte ucpaný nos? Pomoci Vám může Thajský inhalátor. Je to směs bylin a eukalyptu. Naši klienti již znají.
Je to výborný pomocník na cesty do tašky či kabelky. Po otevření vydrží rok i déle. Při nadechnutí Vám krásně protáhne dýchací cesty a uvolní ucpaný nos! K dostání i u nás ve studiu.
21.10.2019
Vbočený palec!
Trápí vás VBOČENÝ PALEC? Posílá Vás lékař na operaci? A víte, že to není řešení? Vbočený palec se vytváří ze špatného postavení těla! Většinou je to problém spojený s hlubokým stabilizačním systémem, špatně postaveným kyčelním kloubemkolenem nebo nestabilita v kotníku. Že vám někdo tvrdí, že vbočený palec je důsledkem nošení bot do špičky nebo úzkou botou? Jak je tedy možné, že někdo nosí úzkou botu celý život a vbočený palec nemá? Bota sama o sobě vám vbočený palec nezpůsobí, ale pokud máte špatné držení těla, může vám s tvorbou vbočeného palce pomoci.

Jaké je tedy řešení? Pomoci vám může "Dornova metoda" a také speciální cvičení zaměřené na posílení hlubokého stabilizačního systému, cvičení na srovnání kyčlíkolen a kotníků, ale také speciální tejpování...tzv. "Korekce". Celý minulý víkend jsem strávila na školení zaměřené na cviky, které řeší tuto problematiku. Nápravu vbočených palců jsme u nás ve studiu začali řešit již při Dornově metodě. Brzy ale do nabídky přidáme komplexní ošetření "Vbočeného palce".


15.10.2019
Kosmetické ošetření pleti
Rozšířili jsme pro vás nabídku služeb o "Kosmetické ošetření pleti". Na našich webových stránkách si ve složce "Kosmetika" můžete vybrat hned z několika typů kosmetického ošetřeníOd 15.10.2019 do 5.11.2019 jsou všechna kosmetická ošetření s 20% slevou. Sleva se netýká kosmetického ošetření s přístrojem Niode Qantero.


06.01.2019
Jste objednaní a nemůžete přijít?
Rozmohl se nám tu jeden nešvar a to objednat se na masáž či ošetření přístrojem a nepřijít! Každému se může stát, že jednou zapomene nebo nestíhá. V tomto případě je ale slušností zavolat a omluvit se! Pokud se Vám stane, že nemůžete z jakéhokoli důvodu dorazit, prosíme Vás o včasnou omluvu a to nejpozději den předem. Pokud nezavoláte a nepřijdete, v případě dalšího objednání po Vás budeme požadovat platbu předem. Pokud byste opět nepřišli a nezavolali tato platba by Vám propadla. To samé se týká ošetření přístrojem Niode Qantero.
Věříme, že tento krok ocení hlavně Ti, co na masáž čekají třeba i měsíc, ale také my, protože bychom se mohli věnovat těm, kteří naši pomoc potřebují!

 Jablonecká 724/6
Praha 9 - Prosek
190 00

IČ: 04641752

+420 605 205 313

amstudio@volny.cz
www.facebook.com/amstudiomasaze

Partneři,doporučené odkazy

Výživa a fitness

obrázek

Akční nabídka

DOVOLENÁ

17.1.2020 - 31.1.2020
v době dovolené přijímáme objednávky na masáž a kosmetiku pouze emailem!

První ošetření přístrojem Niode Qantero ZDARMA!

Přijďte si vyzkoušet ošetření přístrojem Niode Qantero. První ošetření máte zdarma!!!

Naši klienti

obrázek

Daniela H.

1.11.2019

Jsem moc ráda, že AM studio rozšířilo svou nabídku o kosmetiku. Do tak příjemného prostředí ráda chodím, jak na masáž k paní Alence, ale teď už i na kosmetické ošetření ke slečně Adéle. ...

Diana P.

12.10.2019

K pani Alenke som začala chodiť na prístroj Niode. Veľmi oceňujem jej priateľský prístup a hlavne to že uprednostňuje kvalitu pred kvantitou, čo je v dnešnej dobe vzácne. Svoju prácu robí poctivo a aj keď ma občas vytrápi bolestivou hĺbkovou masážou, vždy sa k nej teším. Absolvovala som ...

Hana D.

29.6.2019

Příjemné prostředí, kde není problém vzít ani dítě, jelikož tam jsou na děti připraveni - hračky, bezlepkové sušenky, ovoce :-) Dcera se vždy moc těšila :-) Podstoupila jsem zde zatím 12 ošetření přístrojem Niode Qantero, samozřejmě jsem se snažila také dodržovat...

Markéta N.

6.4.2018

Alenkou provedené ošetření Reboxem a k tomu lymfotaping na stehenní sval po úraze na lyžích hojení opravdu hodně pomáhají. Navíc ukázka masáže a uvolnění zad mne...

Klára K.

22.1.2018

Od léta chodím pravidelně na dornovu metodu i na masáže a nemůžu si to vynachválit. Bolavá záda, která jsem si pěstovala spoustu let, přestávají bolet a vyřešily se...

Monika M.

7.11.2017

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Aleně za velmi profesionální a hlavně lidský přístup. Své práci rozumí a hlavně jí dělá s láskou a nasazením. Po mém zranění okamžitě podala pomocnou ruku, poradila. ...

Ivanka R.

3.9.2017

Paní Alenka je úžasný a milý člověk. Poradí, vysvětlí, doporučí. Už jsem vyzkoušela přístroj Niode a chystám se na masáž. A myslím, že si vyberu i v další nabídce studia. Vřele doporučuji.

Martin K.

7.10.2016

Od mládí sportuji a aktuálně se udržuji ve formě navštěvováním fitness centra. Protože jsem měl zablokovaný zádový sval, tak jsem se díky doporučení dostal do AM studia k paní Aleně. Již jsem dříve několik masážních salónů navštívil (vesměs thajské), ale tam se mě na nic neptali, pouze na typ masáže a to bylo všechno, ale v AM Studiu jsem měl pocit, že jde hlavně o to někomu pomoci, ...
AM Studio - masážní studio Praha 9, kosmetické služby, ošetření přístrojem Niode Qantero

Created by © 2016 - 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign